O nás Partneři

Partneři

ESET v ČR

Eset software spol. s r.o., vznikla v červenci 2001, a to jako dceřiná společnost slovenské společnosti ESET, spol. s r.o. ESET je výhradním distributorem ESET Smart Security a ESET NOD32 Antivirus pro Českou republiku.

Naše společnost Aftertime, s.r.o. je Bronze partner společnosti ESET.

Celý článek...

Asseco Solutions - třetí nejvýznamnější producent podnikových informačních systémů (ERP) na českém trhu

Tvoříme budoucnost podnikových informací. Spolu se zákazníky a partnery tvoříme orchestr, který našim mistrovským nástrojům vdechuje lidskou duši.

Naše společnost Aftertime, s.r.o. je partner systémů Asseco Solutions - produkt Helios Red.

Celý článek...

Kerio Technologies s.r.o.

Kerio Control představuje nejnovější výsledek vývoje řady produktů k zabezpečení brány. Toto nové softwarové zařízení a serverové řešení UTM, které vychází z 13 let zkušeností s vývojem produktu Kerio WinRoute Firewall, umožňuje správcům sítí zajistit úplné zabezpečení sítě a poskytuje jim nepřeberné množství nástrojů k řízení přístupu uživatelů a optimalizaci výkonu. Kerio Control s integrovaným modulem IDS/IPS umožňuje komplexní správu zabezpečení proti rychle se vyvíjejícím bezpečnostním hrozbám.

Kerio Connect je komplexní komunikační řešení s groupwarovými vlastnostmi pro malé a středně velké organizace. Nabízí moderní funkce pro e-mail, kalendář a spolupracuje s několika groupwarovými klienty - Microsoft Outlook, Entourage, Apple Mail, Address Book, iCal a mobilními zařízeními.

Celý článek...

Certifikace:

Kontakt

Aftertime, s.r.o.
Hradišťská 1132
Staré Město, 686 03

Telefon: +420 602 121 783
e-mail: obchod@aftertime.cz

NON-STOP SERVIS
Telefon: +420 602 778 174