Internet VoIP

Voice over IP - Telefonování přes Internet

VoIP je nový způsob přinášející výraznou úsporu finančních prostředků při volání na pevné sítě a to nejen po České republice, ale také po Evropě a do USA. Při volání do sítí mobilních operátorů již není úspora finančních prostředků tak markantní.

Jak to funguje?

Při zřízení služby - předplacením kreditu pro volání - je Vám přiděleno telefoní číslo, které má stejnou strukturu jako telefonní číslo kterékoliv jiné pevné linky v České republice. Cena volání na IP telefon je stejná jako na cena volání na kteroukoliv jinou pevnou linku v České republice.

Další neméně důležitou skutečností je fakt, že nemusíte platit žádné paušální poplatky za užívání tohoto IP čísla, platíte pouze hovorné.

IP přístroje

VoIP telefon je telefon jako každý jiný, můžete z něj volat na jakékoli telefonní číslo, může být modrý, černý, zelený ... malý, velký, přenosný ... s displejem, bez displeje ... nebo můžete použít svůj oblíbený klasický telefon spolu s malou krabičkou, převodníkem, který vám ho umožní připojit na internet. Jaký přístroj si vyberete je jen na vás.

Zaujalo Vás tohle téma? Chcete se dozvědět více? Naši pracovníci rádi zodpoví Vaše všetečné dotazy.

Naše motto:

Kvalitní a cenově dostupné připojení

Kontakt

Aftertime, s.r.o.
Hradišťská 1132
Staré Město, 686 03

Telefon: +420 602 121 783
e-mail: obchod@aftertime.cz

NON-STOP SERVIS
Telefon: +420 602 778 174