Počítače Softwarová řešení

Softwarová řešení

Jsme oficiálními prodejními a certifikovanými partnery společností ESET, Kerio a LCS (Helios). Tyto společnosti dodávají na trh jak bezpečnostní řešení, tak ekonomické systémy a špičkový ERP systém, vhodný pro širokou podnikovou základnu.

Samozřejmě jsme schopni Vás zcela softwarově vybavit. Počínaje dodáním operačního systému Microsoft Windows 7, přes kancelářské balíky MS Office a OpenOffice, grafické programy, vypalovací software, až k účetním programům Money S5, Money S3, Pohoda 2012, Pohoda SQL a Helios Red a další software dle vašeho výběru a potřeb. Výběr je jen na vás.

 

Instalace operačních systémů

Nevíte si rady s instalací operačního systému? Byl Váš počítač napaden viry, které se vám podařilo úspěšně odstranit, ale přesto systém nepracuje tak jak má a vyžaduje si reinstalaci?

Nabízíme Vám tedy kompletní instalaci operačního systému na počítačovou stanici nebo notebook. Systém dostanete vždy plně připraven k práci, tudíž aktivován, aktualizován, nastaven a kompletně připraven k plnohodnotnému využívání počítače. Není třeba se obávat ztráty dat. Před jakýmkoliv servisním zákrokem vždy provádíme kompletní zálohu uživatelských dat a tudíž o žádná nepřijdete.

Naše motto:

Rychlost, spolehlivost a kvalita

Kontakt

Aftertime, s.r.o.
Hradišťská 1132
Staré Město, 686 03

Telefon: +420 602 121 783
e-mail: obchod@aftertime.cz

NON-STOP SERVIS
Telefon: +420 602 778 174