O nás Partneři Eset software s.r.o.

ESET v ČR

Eset software spol. s r.o., vznikla v červenci 2001, a to jako dceřiná společnost slovenské společnosti ESET, spol. s r.o. ESET je výhradním distributorem ESET Smart Security a ESET NOD32 Antivirus pro Českou republiku.

Naše společnost Aftertime, s.r.o. je Bronze partner společnosti ESET.

ESET Smart Security
Antivirus, antispam, antispyware a firewall v jednom produktu.
Nepodceňujte ochranu počítače

Filmy, dokumenty, fotografie a další soubory ve vašem počítači jsou jistě pro vás důležité a nechtěli byste o ně přijít. Každý den vzniká tisíce škodlivých programů, které ohrožují počítač i vaše soukromí. ESET Smart Security 4 výrazně zvyšuje bezpečnost, šetří čas a peníze. Nezatěžuje váš počítač. Přečtěte si více o možnostech ochrany počítače.

Ochrana již od 3 Kč za den.

Programy ESET chrání více než 6,2 milionů e-mailových schránek Seznam.cz, počítače České spořitelny, Student Agency, České pošty, TV Prima, výrobci nápojů Kofola a dalších významných firem.

 

ESET NOD32 Antivirus
Vhodný pro méně než pět počítačů, živnostníky, domácnosti a studenty. Malé firmy a živnostníci s větším počtem počítačů mohou využít ESET NOD32 Antivirus 4 Business Edition.

Ochrana proti virům a škodlivým programům, které odesílají důvěrné údaje a narušují vaše soukromí. Aktivní obrana neomezuje výkon vašeho počítače. Technologie ThreatSense® dokáže předcházet i neznámým rizikům v době, kdy konkurenční produkty nemusí zaznamenat, že došlo k útoku. Zobrazit větší obrázek ESET NOD 32 Antivirus zjistí a odstraní známé i neznámé počítačové viry, trojské koně, červy, adware, spyware, rootkity a další typy hrozeb.

Nová verze kontroluje také šifrovanou komunikaci počítačů, podporuje čtyři oblíbené poštovní programy a nabízí lepší možnosti léčení napadených počítačů.

Certifikace:

Kontakt

Aftertime, s.r.o.
Hradišťská 1132
Staré Město, 686 03

Telefon: +420 602 121 783
e-mail: obchod@aftertime.cz

NON-STOP SERVIS
Telefon: +420 602 778 174